Ubytování v Jizerských horách - Chalupa U Potoka

Chalupa U Potoka v Jizerských horách se nachází v Josefově Dole na pomezí chraněné krajinné oblasti a na začátku Jizerské magistrály. Okolí chalupy vám zajistí příjemný romantický pocit z ubytování v přírodě. Zároveň vám chalupa U Potoka nabízí možnosti moderních technologií, např. bezplatné připojení k Wi-fi internetu
a TV SAT.


UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH V LÉTĚ S BAZÉNEM
Pokud využijete našeho ubytování v Jizerských horách, budete nadšeni nejen krásnou přírodou, kterou Jizerské hory nabízejí, ale je zde i nepřeberné množství výletů, např. muzeum hraček v Jiřetíně pod Bukovou, sklárny v Desné, zoologická zahrada a Babylon v Liberci a další zajímavosti. V létě je na chalupě U Potoka v Jizerských horách (nejen) pro děti bazén se skluzavkou. Děti tu mají zázemí v podobě houpaček, pískoviště, prolézaček, trampolíny, skluzavky a mnoha dalšího. K dispozici je zahrada o celkové rozloze 1.000 m2.

LYŽOVÁNÍ NA CHALUPĚ U POTOKA
Ubytovaní hosté chalupy U Potoka mají spoustu možností, kam v Josefově Dole v Jizerských horách vyrazit lyžovat. Jednou z možností jsou vleky u chalupy přímo v obci Josefuv Důl, které jsou vzdáleny 450 m od našeho ubytování. Dalšími možnostmi jsou Tanvaldský Špičák, Severák, Bedřichov nebo Ještěd. Více informací v sekci www.jizerkyupotoka.cz/cz/zima/lyzovani-mapy

UBYTOVÁNÍ NA VÁNOCE A SILVESTR  V JIZERSKÝCH HORÁCH
Neradi trávíte vánoční svátky doma? Hledáte ubytování na Silvestr? Pak vám nabízíme ubytování v Jizerských horách i v těchto termínech! Pokud by jste tedy rádi strávili například Silvestr na horách, chalupa U Potoka je pro vás ideálním řešením!

CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ S KRBEM V JIZERKÁCH
Chalupa U Potoka v Jizerských horách nabízí celoroční ubytování ve 4 apartmánech. Každý je kompletně zařízený včetně vlastního sociálního zařízení, TV SAT a bezplatného Wi-fi připojení k internetu. Hostům je k dispozici společenská místnost s krbem. Dále je zde sportovní zázemi: stolní tenis, profi stolní fotbálek, dětský fotbálek, kulečník, elektronické šipky a forbes. 100 m od chalupy jsou tenisové kurty, volejbalové kurty a fotbalové hřistě. Dále je pro naše ubytované hosty k dispozici venkovní posezení s možností grilování.

Díky napojení chalupy U Potoka na Jizerskou magistrálu, začínající za chalupou, je zde možnost cyklistických výletů v létě nebo bežkařských výletů v zimě, například na Smědavu, protrženou přehradu, Knajpu nebo na Jizerku.

Samozřejmosti je ubytováni v době konáni Jizerske 50 (ČT Author Cup).  

Neváhejte a zarezervujte si ubytování na chalupě U potoka. Příjemně si u nás odpočinete.


  Staňte se fanouškem Chalupy U potoka a sledujte aktuální obsazenost ubytování chalupy, aktuální dění v jejím okolí, novinky na našem facebooku. 
https://www.facebook.com/chalupaupotoka.cz


       Novinky

Nové atrakce pro děti

 připravili jsme pro Vaše děti super atrakce na zahradě !!!  Zahradní domeček pro nejmenší..nádherné dřevěné auto .... více

archiv novinek
Česky česky Deutsch deutsch