Josefův Důl

Ubytovaní Josefův Důl

Josefův Důl je krásná, rozlehlá vesnička v samém srdci Jizerských hor. Naleznete zde vleky, sjezdovky, půjčovnu lyží, dětskou školičku, potraviny a restaurace. V Josefově Dole je i osvětlený běžkařský areál. Nachází se 2 km od Albrechtic, tudíž 2 km od Špičáku, kam můžete dojet i vlakem. Navíc je zde přímé napojení na Jizerskou magistrálu.

Ubytování v Josefově Dole je vhodné pro každého, kdo hledá klidné ubytování v Jizerských horách. Naše chalupa U Potoka nabízí ubytování v Jizerkách celoročněVánoce, Silvestr, jarní prázdniny, Velikonoce, letní prázdniny, podzimní prázdniny i ČT Author Cup, který má přímo v Josefově Dole start. Mimo sezónu je možné ubytování i na zkrácené pobyty. V hlavní sezóně převážně týdenní pobyty, ale vše záleží na domluvě.

Pro klienty chalupy U Potoka je k dispozici pípa na pivo, stačí si přivézt vlastní sud :)

Samozřejmostí je také Wi-fi připojení zdarma!  

Pokud tedy hledáte ubytování v Josefově Dole v Jizerských horách, ubytování v přírodě a klidu, ubytování poblíž vleků a Jizerské magistrály, jste na správném místě.

Josefův Důl  -  Přehrada
Popis : Josefův Důl je přehrada, která se nachází na katastru stejnojmenné obce v Jizerských horách v severních Čechách a byla vystavěna v letech 1976–1980. Toto rozlehlé vodní dílo se řadí k nejmladším přehradám, které kdy byly u nás vybudovány. Přehradní jezero má rozlohu 1,38 km². Průměrná hloubka je 10 m. Wikipedie
Otevřeno: 1976
 Česky česky Deutsch deutsch