Jizerské hory

Ubytovaní v Jizerských horách
Chalupa U Potoka se nachází v samém srdci Jizerských hor. Místo je obklopeno rozsáhlými lesy a rozmanitými CHKO Jizerských hor. Chalupa je vhodná pro klienty, kteří hledají přírodu, klid a odpočinek. Přímo u chalupy je bazén s klouzačkou, trampolína a spoustu dalšího vyžití (nejen) pro děti.

Chalupa U Potoka leží 200 m od centra Josefova Dolu, kde je supermarket s denně čerstvým pečivem. Dále je zde půjčovna lyží a restaurace.

Velkou výhodou chalupy je napojení na Jizerskou magistrálu, které začíná 200 m od chalupy U Potoka. Toto místo je tedy ideální především pro běžkaře, ale nejen pro ně.

Přímo u chalupy je zastávka skibusu, který jezdí na Špičák, Severák a do Bedřichova. Lyžaři tedy mohou na Špičák dojen autem, vlakem, nebo skibusem. A nejen na Špičák. Stejně tak mohou i běžkaři využít možnosti skibusu. Mohou tedy dojít na Jizerskou magistrálu pěšky, resp. po svých, nebo se mohou svézt na Hrabětickou louku, odkud lze dojít např. na Prezidenstkou chalupu, na Knajpu, Novou louku, atd.

Z chalupy U Potoka je krásná cesta (kromě výše uvedených) i na Jizerku nebo Smědavu. A to nejen v zimě, ale i v létě. Na kolech se dá jet na všechny strany, do nejrůznějších a nejkrásnějších částí Jizerských hor.

Ubytování nabízíme ve 4 samostatných apartmánech. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení a je plně vybavený. K dispozici je společenská místnost s krbem, stolním tenisem, profi fotbálkem, hobby fotbálkem (spíš pro děti), kulečníkem, atd.

Na chalupě U Potoka v Josefově Dole v Jizerských horách si na své přijdou děti i dospělí, lyžaři i běžkaři, cyklisté i turisté, houbaři a vůbec všichni, kteří mají rádi pobyt v přírodě a na horách. Proto neváhejte a rezervujte si ubytování na chalupě U Potoka v Josefově Dole v Jizerských horách.

 

Česky česky Deutsch deutsch